TOP LAJME

Cristiano Ronaldo i “zemëruar”

By on 23/12/2019

Cristiano Ronaldo i “zemëruar”

Loja që u zhvillua në Arabinë Saudite perfundoi me rezultat
Juventus 1-3 Lazio.

Pas perfundimit të ndeshjes CR7 shihet i ” zemëruar” duke u larguar duke mos u pershendetur me organizatorët.
Klikoni ne link-un poshte per t’a shikuar : https://twitter.com/BleacherReport/status/1208837844271325185

Ronaldo couldn’t take off the silver medal fast enough 😅

(via @btsportfootball) pic.twitter.com/OW0mDgVrbC— Bleacher Report (@BleacherReport) December 22, 2019
Gjatë lojës ishte një moment kur CR ishte i ngritur lartë në “ajër” ku twitteri nuk e humbas këtë shanc të reagoj në shaka . Gjithashtu pati reagime dhe nga vetë CR në twitterin e tij zyrtar.
Klikoni në link-un poshte per t’a shikuar:
https://twitter.com/Cristiano/status/1207439538689323008

CR7 AIR JORDAN!!✈️😅#forzajuve #finoallafine pic.twitter.com/rXvhu08qIs— Cristiano Ronaldo (@Cristiano) December 18, 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published.