Fitoi 100 milionë lek para disa vitesh, prishtinasi tani jeton si milioner

By on 23/05/2019

Vesel Kurtishajn e njohim të gjithë pas fitimit të spektaklit BB 8, por mesa duket suksesi i tij vazhdon ende edhe pas përfundimit të formatit televiziv.

Nëpër fotot që ndan në rrjetet sociale ai shfaqet i veshur mirë dhe në vende mjaft luksoze.

Me sa duket fituesi i realitit ka bërë investim të mirë dhe tani shijon jetën e një milioneri.

Me sa dihet ai tashmë njihet edhe ndër biznesmenët e Prishtinës, pasi zotëron një biznes në këtë qytet.

Ai ka një dyqan telefonash në qendër të Prishtinës, me sa duket vërtet ka ditur të investojë guximshëm dhe me largpamësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *